Hírek
2019. Február 08. 09:03, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Robbantással fenyegetőző férfi ellen indult eljárás Veszprémben
Elfogtak a rendőrök egy férfit Veszprémben, aki a gyanú szerint egy helyi gyorsétterem felrobbantásával fenyegetőzött csütörtökön; közveszéllyel fenyegetés miatt indult eljárás ellene.
A rendőrség honlapjára feltett közlemény szerint a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányságra csütörtök délután érkezett bejelentés egy nyilvános telefonfülkéből, hogy egy veszprémi gyorsétterem fel fog robbanni. A rendőrök az éttermet kiürítették, a környékét lezárták. Az épület átvizsgálásakor robbanóanyagot nem találtak.
A bejelentéstől számított három órán belül a veszprémi buszpályaudvaron elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 27 éves férfit. A várpalotai lakost előállították, ellene közveszéllyel fenyegetés megalapozott gyanúja miatt eljárás indult.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 14. 09:00, szombat | Belföld
Kiemelten ellenőrzi a benzinkutakat a NAV
Kiemelten ellenőrzi a védett árú üzemanyagokra vonatkozó szabályok betartását a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) a benzinkutakon és a telephelyeken.
2026. Március 14. 08:09, szombat | Belföld
A Mol és a Slovnaft újabb feljelentést nyújtott be a JANAF árképzési gyakorlata miatt az Európai Bizottságnál
Ismét feljelentette a horvát nyersolajszállító csővezeték üzemeltetőjét (JANAF) a Mol és a Slovnaft az Európai Bizottság Versenypolitikai Főigazgatóságánál, ezúttal \"visszaélésszerű árképzési gyakorlata\" miatt.
2026. Március 13. 15:00, péntek | Belföld
Március 28-án megnyílik a megújult Citadella
Március 28-án megnyílik a nagyközönség előtt a megújult Citadella a budapesti Gellért-hegyen. Az épületegyüttes ingyenesen látogatható belső közparkkal, kilátóteraszokkal és új szolgáltatásokkal várja az érdeklődőket
2026. Március 13. 10:00, péntek | Belföld
Czepek Gábor: várjuk Kijev válaszát
Véget értek a csütörtöki energetikai tárgyalások Kijevben; tizenhét ország volt kíváncsi a magyar álláspontra, arra, hogy mit gondolunk a Barátság kőolajvezetékről

