Városlista
2025. július 31, csütörtök - Oszkár

Hírek

2017. Május 21. 09:35, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Szabadnapos rendőrök fogták el a nőket bántalmazó 15 éves rablót

Szabadnapos rendőrök fogták el a nőket bántalmazó 15 éves rablót

A Készenléti Rendőrség szolgálaton kívüli munkatársai tartóztatták fel azt a 15 éves rablót Kalocsán, aki lopni próbált, majd két nőket bántalmazott meneküléskor.

A Kalocsai Rendőrkapitányság nyomozást indított rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 15 éves kalocsai lakos ellen. A fiú a gyanú szerint május 20-án 12 óra 30 perc körül az egyik kalocsai üzletben egy rövidnadrágot és egy pólót a ruházata alá rejtett, majd fizetés nélkül akart távozni. Az áruvédelmi kapu bejelzett, ezért az üzlet vezetője, valamint az egyik eladó kérte, hogy adja át a termékeket. A fiú megütötte, valamint meglökte az előtte álló nőket, majd az ajtón kiszaladt. A fiatalt az utcában a Készenléti Rendőrség szolgálaton kívüli munkatársai tartóztatták fel, majd a járőrszolgálat kiérkezéséig visszatartották. A gyanúsított az eljárás további szakaszában szabadlábon védekezik.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld

Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet

A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.

2025. Július 30. 07:32, szerda | Belföld

Lázár János: minden HÉV-vonalat felújít a kormány

A kormány tervezi valamennyi HÉV-vonal felújítását, a munkálatokat pedig a szentendrei HÉV-vel kezdik, ahol sor kerül a teljes pálya, valamennyi állomás és az összes szerelvény rekonstrukciójára

2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán

A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.