Hírek
2019. Február 12. 08:39, kedd |
Helyi
Forrás: Dombó Média
Szabó Csaba remek teljesítményéért díjat kapott
A Magyar Karate Szakszövetség jutalmazással egybekötött ünnepséget tartott február 5-én a budapesti Stefánia Palotában, ahova meghívást kapott egy dombóvári versenyző is.
Fotó: Szabó Csaba (balról az első) a díjátadókkal és a díjazottak egy csoportjával.
Szabó Csaba, a Dombóvári Karatesuli Egyesület elnöke és edzője a lengyelországi Dabrowa Gorniczában tavaly április 13. és 15. között megrendezett Európa-bajnokságon a veteránok mezőnyének tagjaként az egyéni küzdelemben bronzérmet szerzett, formagyakorlatával pedig az ötödik lett, aminek elismeréseként dr. Simicskó Istvántól, a hazafias és honvédelmi nevelésért felelős kormánybiztostól, valamint a Magyar Karate Szakszövetség vezetőitől - dr. Mészáros János elnöktől, Juhász Ferenc alelnöktől és dr. Tahon Róbert főtitkártól - vehetett át díjat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 09:00, csütörtök | Helyi
Május 5-én újból Makita roadshow lesz Dombóváron
Nyereményjátékkal, műszaki tanácsadással, kedvezményekkel várják a vásárlókat és érdeklődőket május 5-én, a Makita nyílt napon a dombóvári Lets Doit Bálint Barkácsáruházban!
2026. Április 29. 12:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Április 28. 11:32, kedd | Helyi
Emberölés Döbröközön
Egy 57 éves helyi nő holttestét találták meg egy ház udvarán található kútban.
2026. Április 26. 09:00, vasárnap | Helyi
Így néz ki ma a menza: kóstolóval és edukatív előadással érkezett az Eatrend Suliprogram Dombóvárra
Több mint 100 diák vett részt az Eatrend Magyarország Suliprogramján április 22-én Dombóváron, az MMSZ Esterházy Miklós Technikumban.

