Hírek
2016. December 13. 13:47, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Telefont akart lopni egy dombóvári férfi - lebukott

A Dombóvári Rendőrkapitányság lopás vétség kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást egy 25 éves férfi ellen.
Egy dombóvári áruház biztonsági szolgálata tett bejelentést a rendőrségre, mert 2016. december 12-én 11 óra körüli időben tetten értek egy férfit, aki a biztonsági széfer megrongálását követően megpróbált ellopni egy mobiltelefont. A biztonsági őr az elkövetőt feltartóztatta és az egyenruhások kiérkezéséig visszatartotta.
A rendőrök a dombóvári férfit előállították és gyanúsítottként hallgatták ki lopás vétség kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. Az elkövető a bűncselekményt beismerte, szabadlábon védekezhet. A nyomozók a mobiltelefont az áruháznak visszaszolgáltatták.
Az ügyben a további eljárást a Dombóvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 16. 09:04, szombat | Helyi
Keleti Pályaudvar - Késnek a vonatok
Biztosítóberendezési hiba lassítja a vonatok fogadását és indulását a budapesti Keleti pályaudvarnál - közölte a Mávinform péntek délután a honlapján.
2025. Augusztus 15. 15:00, péntek | Helyi
Bálind József-ről nevezték el a Szuhay Sportcentrum kosárlabda csarnokát
Dombóvár Város Önkormányzata képviselő-testületének döntése alapján a Szuhay Sportcentrum kosárlabda csarnokát Bálind József Sportcsarnoknak nevezték el.
2025. Augusztus 15. 10:10, péntek | Helyi
A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum
Augusztus hónap műtárgyának Ambrus Sándor (1959-2008) néhai dombóvári szobrász, grafikus, Fekete Istvánról készített nagyméretű képét választotta a múzeum.
2025. Augusztus 14. 08:26, csütörtök | Helyi
Forgalmirend-változás lesz augusztus 19–20-án Dombóváron
Az augusztus 19–20-ára tervezett rendezvények miatt több helyen útlezárásra és forgalmirend-változásra kell számítani Dombóvár-Kertváros városrészen.