Városlista
2025. október 29, szerda - Nárcisz

Hírek

2024. Február 13. 09:28, kedd | Kék hírek
Forrás: MTI

Több mint nyolc kilogrammnyi füvet találtak Csorna környékén

Több mint nyolc kilogrammnyi füvet találtak Csorna környékén

Több mint nyolc kilogrammnyi kábítószergyanús zöld növényi származékot foglaltak le a csornai rendőrök egy környékbeli lakosnál - közölte a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu oldalon.

Azt írták, hogy a rendőrök február 8-án egy családi háznál intézkedtek, mivel információjuk volt, hogy az ott lakó férfi kábítószert tart az otthonában.

A kutatás során a ház mögötti garázsban vödrökben tárolva több mint nyolc kilogrammnyi kábítószergyanús növényi törmeléket, illetve a drog porciózásához szükséges eszközöket találtak.

A férfit a nyomozók előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki, és javaslatot tettek a letartóztatására, amelyet az illetékes járásbíróság elrendelt.

Az ügyben a rendőrség jelentős mennyiségű kábítószerre elkövetett kábítószer-birtoklás bűntettének gyanúja miatt indított büntetőeljárást - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 29. 07:31, szerda | Kék hírek

Halottak napja - A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén

A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén, hogy a mindenszentek és a halottak napja méltóságteljesen, nyugalomban teljen - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) Kommunikációs Szolgálata kedden a rendőrség honlapj

2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek

Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit

Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.

2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek

NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében

Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében

2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek

BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától

Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.