Városlista
2025. április 25, péntek - Márk

Hírek

2017. Július 03. 07:15, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Tűz volt egy családi házban Érden, egy idős nő elhunyt

Tűz volt egy családi házban Érden, egy idős nő elhunyt

Tűz ütött ki egy érdi családi ház egyik helyiségében, a tűzoltók egy elhunyt idős asszonyt találtak a szobában - közölte Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője hétfőn az MTI-vel.

Mint elmondta, Érden a Fehérvári úton egy 120 négyzetméteres családi ház egyik helyiségében keletkezett egy kisebb tűz, amely nem terjedt tovább, és amelyet sikerült a helyszínre kivonuló tűzoltóknak eloltaniuk.

A szobában, ahol a berendezési tárgyak égtek, egy idős asszonyt találtak holtan.

A katasztrófavédelmi igazgatóság vizsgálja a tűz keletkezésének okát és körülményeit - tette hozzá a szóvivő.

Címkék: érd, elhunyt, háztűz, tűz

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 25. 07:41, péntek | Belföld

Folytatódik a változékony időjárás április utolsó hétvégéjén is

Folytatódik a változékony időjárás április utolsó hétvégéjén is: pénteken és szombaton többfelé kell esőre, záporra számítani, az ország nyugati részén inkább a borult ég és eső lesz a jellemző, míg keleten többórás napsüt

2025. Április 25. 07:39, péntek | Belföld

Szexuálisan bántalmazta a családjában élő nevelt gyermekeket

Többrendbeli, tizenkét és tizennyolc év alatti, a hatalma, felügyelete alatt álló gyermekek sérelmére elkövetett szexuális erőszak bűntette miatt emelt vádat a Veszprém Vármegyei Főügyészség egy 31 éves férfival szemben.

2025. Április 24. 07:35, csütörtök | Belföld

Felhőszakadásra, villámárvízre figyelmeztet a meteorológia

Felhőszakadásra, villámárvízre figyelmeztet a HungaroMet Zrt. szerdai Facebook-bejegyzésében.

2025. Április 23. 07:51, szerda | Belföld

A valaha volt legalacsonyabb áramtermelési igényt mérték húsvéthétfőn

A valaha volt legalacsonyabb áramtermelési igényt mérték húsvéthétfőn, mert a szó szerint világbajnok arányú magyar naperőművek dübörögtek - írta az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára kedden a Facebook-oldalán.