Városlista
2025. június 14, szombat - Vazul

Hírek

2020. Május 18. 11:05, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Újra büntetőfékezéssel okoztak balesetet - VIDEÓ

Újra büntetőfékezéssel okoztak balesetet - VIDEÓ

Budapesten, a Rákóczi úton akarta okítani a szerinte lassan haladó sofőrt, baleset lett a vége, a jelenetsort rögzítette a vétlen autós fedélzeti kamerája.

Bevágott az előtte lassabban haladó autó elé, majd fékezett, így akarta „okítani” a másik sofőrt, aki nem tudta elkerülni az ütközést – számolt be a rendőrség az esetről oldalán.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság közúti veszélyeztetés bűntette miatt indított büntetőeljárást a budapesti K. László ellen, mivel 2020. május 13-án 5 óra körül a Rákóczi hídon Pestről Buda irányába bevágott a belső sávban haladó autó elé, majd indokolatlanul befékezett előtte, emiatt a két autó összeütközött.

A BRFK Közlekedésrendészeti Főosztály nyomozói a balesetet okozó 67 éves férfi jogosítványát bevonták és közúti veszélyeztetés bűntett megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, mert veszélyeztette a belső sávban haladó autós testi épségét.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld

MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen

Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.

2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld

MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között

Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.

2025. Június 13. 06:36, péntek | Belföld

Agrometeorológia: folytatódik a csapadékszegény időjárás

Folytatódik a csapadékszegény időjárás, az ország túlnyomó részén tovább szárad majd a talaj és az aszály fokozódására lehet számítani - írta a HungaroMet zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.