Hírek
2019. November 04. 07:29, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Vállalkozásfejlesztési programot hirdettek a V4-es országokban
Vállalkozásfejlesztési programot hirdettek a V4-es országok startupjainak - hangzott el az M1 csatorna vasárnap esti műsorában.
A V4 Startup Force hétfőn indul, a program támogatója a Nemzetközi Visegrádi Alap.
Dávid F. Andor, a Visegrádi Alap vezetője az M1-en elmondta, hogy ez egy tehetséggondozó program fiatal vállalkozóknak. A Design Terminál - amely Magyarországon szervezte a programot - a többi visegrádi országban (Csehország, Lengyelország, Szlovákia) működő partnerszervezeteivel hirdette meg a programot a helyi piacokon.
A V4 Startup Force programba jelentkező startupok közül a legjobb négy - országonként egy-egy - csapat novemberben intenzív vállalkozásfejlesztésen vesz részt. A program keretében mindegyik visegrádi országba elutazhatnak, mindenhol lehetőségük lesz bemutatkozni a nagyobb vállalatoknak - ismertette.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját

