Városlista
2025. december 15, hétfő - Valér

Hírek

2022. Július 07. 08:04, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti

Varga Mihály: Magyarországon a legkedvezőbb a családok aránya az adósságfinanszírozásban

Varga Mihály: Magyarországon a legkedvezőbb a családok aránya az adósságfinanszírozásban

Magyarországon a legkedvezőbb a családok aránya az adósságfinanszírozásban - hívta fel a figyelmet a pénzügyminiszter a közösségi oldalán szerdán.

Varga Mihály a Facebook-on közzétett bejegyzésében hangsúlyozta: az ország stabilitását erősíti, hogy az államadósság negyedét ma már a magyar emberek tartják kézben, 2010-ben ez az arány csupán 3 százalék volt.

A kamatjövedelem a családoknál marad, nem külföldiek jövedelmét növeli - emelte ki a pénzügyminiszter.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata

Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.

2025. December 14. 09:03, vasárnap | Belföld

MÁV: jön az éves ország- és vármegyebérlet december közepétől