Hírek
2016. Január 05. 08:37, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
A baleseteké volt a főszerep az év első munkanapján
A dombóvári tűzoltókat három balesethez riasztották.
Délelőtt Vásárosdombó Rákóczi utcájában felborult egy személyautó, amit áramtalanítottak. A balesetnek egy sérültje volt.
Délután a 6532-es úton, Döbrököz és Dombóvár között egy személyautó borult az út menti árokba. A dombóvári hivatásos tűzoltók a helyszín biztosítását végezték, az autó elszállításáról a tulajdonos gondoskodott, aki szerencsére nem sérült meg a baleset során.
A dombóvári hivatásosok mellett a tamási önkéntesek is kinn voltak annál a balesetnél, ami Tamási Rákóczi utcájában történt délután, ahol egy személyautó a síkos úton megcsúszott, az út menti árkon keresztül egy ház kerítésének csapódott, majd felborult. Az autó vezetője ki tudott szállni az autóból, amit a tűzoltók áramtalanítottak, kivontatták az árokból és talpra állították.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi
A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket
A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.
2026. Május 06. 13:31, szerda | Helyi
Bűnügyi szakterületen lett az Év Tolna Vármegyei Rendőre
Gábor Zoltán r. alezredes, a Dombóvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályának vezetője érdemelte ki az elismerő címet.
2026. Május 06. 11:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Május 05. 17:00, kedd | Helyi
Állásbörzét szerveznek május 13-án Dombóváron
A Tolna Vármegyei Kormányhivatal Foglalkoztatási, Foglalkoztatás-felügyeleti és Munkavédelmi Főosztálya 2026. május 13-án, 9:00 órai kezdettel állásbörzét szervez Dombóváron, a Művelődési Házban.

